Windows 10

Chystáte sa nainštalovať nový build 10525? Pripravte sa na reinštaláciu prehliadača Google Chrome

Microsoft pred necelými dvoma dňami vypustil do obehu nový build 10525 pre Windows 10 TP, v ktorom oznámil zoznam známych chýb (Nefunguje mobilný hotspot Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu), ktorý sa rozšíril o ďalšiu známu chybu väčšieho rozsahu, konkrétne sa jedná o nefunkčnosť najpoužívanejšieho internetového prehliadača Google Chrome v 64 bit-ovej verzii. Táto chyba spôsobuje pád všetkých pluginov a rozšírení, ktoré máte nainštalované v Chrome (viď obrázok nižšie).

awsnap

Našťastie sa tento problém dá jednoducho odstrániť. A to preinštalovaním Vašej súčasnej 64 bit-ovej verzie na 32 bit-ovú.

Zdroj: Neowin.net

TIP  Microsoft už nebude ďalej upozorňovať používateľov, aby používali Edge keď sa rozhodnú inštalovať Chrome
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu