ANDROIDŠPEKULÁCIE

Chrome OS sa opičí po Windowse 10. Google chce pravdepodobne takéto notifikačné centrum!

Chrome OS, operačný systém vytvorený spoločnosťou Google, ktorý je primárne určený pre lacnejšie zariadenia dostane čoskoro pravdepodobne poriadnu nádielku aktualizácií, v rámci ktorých nebude chýbať ani redizajn Centra akcií.

Chrome OS bude mať pravdepodobné podobné notifikačné centrum ako Windows

Ako môžete vidieť nižšie na internet sa dostal obrázok notifikačného centra operačného systému Chrome OS, ktorý inšpiráciu hľadal vo Windowse 10.

chrome OS notifikacne centrum
Zdroj: MSP

Podľa uniknutého obrázku môžeme hovoriť, že Google sa chystá spojiť systémové lišty a notifikačné centrum, ktoré bude podľa všetkého pripomínať známe notifikačné centrum z Windows 10. Tak isto sa hovorí aj o tom, že Chrome OS bude podporovať Windows 10 na pozadí v systéme Linux.

Ako sa vám pozdávajú zmenu?

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Fortnite ovládol Android aj napriek tomu, že nie je dostupný cez Google Play. Najnovšie čísla hovoria za všetko
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu