Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Cena za jeden Bitcoin má novú najvyššiu hodnotu. A stále rastie!

zdroj: wired.com

Určite mnohí poznáte Bitcoin. Ide o inovatívnu kryptomenu, ktorá je plne open-source. Je to mena, ktorou je možné platiť prostredníctvom decentralizovanej siete. Veľkou unikátnosťou je, že je navrhnutá tak, aby ju nikto nemohol nijako ovplyvňovať, falšovať, zabavovať účty, kontrolovať peňažné toky alebo spôsobovať infláciu. To platí aj pre samotných autorov.

zdroj: wikipedia.org

V sobotu skoro ráno stúpla hodnota jedného Bitcoinu. Nárast ceny tejto kryptomeny činil takmer 9%, čím stanovil nový rekord. Momentálne, v čase písania, je hodnota $ 3 415 za jeden Bitcoin. To je už viditeľne viac ako posledný rekord $ 3000, ktorý bol stanovený v júni.

zdroj: vlastný

Podľa informácií CoinMarketCap je trhová hodnota Bitcoinu je aktuálne viac ako $ 52 miliárd. Návratnosť všetkých investícií ku prvému dňu tohto roka je 220%.

zdroj: facebook.com/8techreal

Pokiaľ aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí sa báli zainvestovať. Nebudte smutný! V poslednej dobe častejšie a častejšie skloňuje Ethereum.

zdroj: fortune.com, wikipedia.org 

 

TIP  Poznáme všetky špecifikácie pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi Mix 3

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu