TIP REDAKCIEXiaomi

Cena Xiaomi Mi Band 3 padla na jednu z najlepších cien za posledné týždne! Nepremeškaj túto časovo limitovanú ponuku

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali a tí, ktorí sa rozhodli počkať s jeho kúpou urobili dobre. Jeho cena totiž aktuálne padla na cenové dno v podobe 22.49€!

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchodu Gearbest.com

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Xiaomi Mi Band 3 chytrý náramok určite stojí za povšimnutie z viacerých uhľov pohľadu. Napríklad Jedným z nich je technologický progres oproti svojmu predchodcovi či aktuálna cenovka, ktorá je nastavená skutočne na minimálnej hodnote – 22.49€. Preto ak ťa tento fitnes náramok zaujal tak ti určite odporúčame dlho neváhať, ponuka je totiž časovo  limitovaná.

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš aktuálne v exkluzívnej ponuke obchodu Gearbest.com

Zdroj: TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu