Novinky

Vieme čo bude stáť Continuum Display Dock

Continnum pre mobilné telefóny je jednou z kľúčových vlastností nového Windows-u 10 Mobile, ktorá bude dostupná pre high-end zariadenia, ale aby fungovala budete potrebovať špeciálny hardware, buď wireless display alebo pre mnohých už známe zariadenie Continnum dock.

Cena tohto zariadenia bola viac menej doteraz veľkou neznámou hoci viacero expertov avizovala cenu okolo 90-150 $, ale stále sa jednalo len o akési odhady, avšak, na druhej strane neboli ďaleko od pravdy. Totiž podľa Cumputerworld cena tohto zariadenia bude 99 $.

Hoci cena tohto doku spolu so zariadením vyzerá skutočne odstrašujúco, ale dobrou správou je, že pravdepodobne Lumia 950 XL už bude mať v balení toto drobné zariadenie, ktoré dokáže z vášho mobilu spraviť prenosný počítač.

Boli by ste pre kúpe novej Lumie 950 ochotný investovať ďalšou „stovku“ aj do dock-u?

Zdroj: WMpowerusers.com

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu