Windows 10

Časová OS pre Windows 10 sa opäť vracia do systému

Časová OS,  je funkcionalita ktorá bola v rámci testovacích verzií Windowsu 10 dávnejšie ešte aktívna sa vráti späť. Microsoft vo svojom najnovšom blogu hlási, že už v nastávajúcom zostavení v rámci okruhu Windows Insider – Fast Ring zavíta späť.

Časová OS sa vráti do rozhrania Windows 10

Prvýkrát sme o tejto funkcii mohli oficiálne počuť na evente Build 2017,  a mnohí preto očakávali že bude zakomponovaná aj v rámci veľkej Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii, nestalo sa však tak.

Pre tých, ktorí o funkcii počujú prvýkrát alebo si potrebujú osviežiť o nej informácie tak táto funkcia má dopomôcť pri práci na viacerých zariadeniach ako je napr. smartfón, PC, tablet a ďalšie kde uvidíte históriu jednotlivých úkonov ako aj rozpracované projekty.

Predpokladaný termín, kedy by sme sa mali dočkať tejto funkcionality aj v netestových verziách Windowsu nie je dnes ešte známy, avšak jej príchod by mal byť spojený spolu s veľkou aktualizáciou Redstone 4.

Zdroj: Twitter

 

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu