ANDROIDNovinky

Carl Zeiss sa po boku s Nokiou vracajú dobyť trh s Androidom

Zariadenia zo série Lumia sú povestné svojimi kvalitnými fotoaparátmi. Najmä vďaka tomu, že Nokia a neskôr Microsoft využívali vo svojich produktoch objektívy spoločnosti Carl Zeiss. A tak, či ste siahli po High-end modeloch ako Lumia 1020 a 1520, alebo bol vaším spoločníkom nejaký mid-range model ako 735 a 640 XL, nemuseli ste sa obávať toho, že by Vás postihol problém s nekvalitnými fotografiami. Výsledok bol jednoducho vždy nádherný.

HMD Global oznámilo, že sa im podarilo uzavrieť partnerstvo s Carl Zeiss a vďaka tomu môžeme očakávať, že nové Nokie budú pokryté kvalitou, čo sa týka optickej stránky.

„Spolupráca so spoločnosťou ZEISS je dôležitou súčasťou nášho záväzku vždy poskytovať našim zákazníkom čo najlepšie produkty. Naši fanúšikovia chcú viac než len dobrú kameru, chcú úplný zážitok z fotografovania, ktorý nielen nastaví štandard, ale aj ho definuje. Naši fanúšikovia očakávajú, že spolu so spoločnosťou ZEISS to, čo všetci očakávajú.“

zdroj: centercz.cz

HMD Global je spoločnosť, ktorá vyrába telefóny pod značkou Nokia. Majú na svedomí kúsky ako 3310, Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3. Zatiaľ čo technicky vzaté to nie je Nokia. HMD je v podstate divízia mobilného hardware fínskeho giganta.

zdroj: gadgets360cdn.com

Nové telefóny v spolupráci so Zeiss by mohli prísť už budúci rok, hneď po tom, ako sa odskúšajú nové mid-range kúsky.

zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close