Novinky

Build 10581 je vonku

Microsoft pred pár chvíľami vypustil do obehu nový build pod označením 10581, ktorý je dostupný pre používateľov programu Windows Insider – Fast Ring. Nový build podľa oficiálného vyjadrenia Gabriela Aula neobsahuje žiadne zásadné novinky, ale opravu viacerých bugov, vrátane možnosti upgradu na tento build aj z iných verzií zostavenia, z ktorých to nebolo možné.

Celé vyjadrenie Gabriela Aula si môžete prečítať nižšie

“Opravili sme chybu, ktorá bránila v upgradu z predchádzajúcich buildov. Ak ste teda zostali na Builde 10536, alebo ste sa vrátili na Windows Phone 8.1 a potom nainštalovali Build 10549 alebo 10572, môžete teraz upgradovať na novú verziu bez nutnosti návratu na 8.1.”

Zdroj: Winmagazine

TIP  Microsoft „varuje“ používateľov systému Windows 10, aby si neinštalovali prehliadač Chrome alebo Firefox
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. To úložisko ma maximalne sklamalo. Dajú sa vám natáčať videá cez lumia camera ? Mne aplikacia prestane reagovat. (L1520)

  2. Súhlasím, úložisko je totálne zanedbané. Akoby naň zabudli a ostalo v rozpracovanom stave… Mne veľmi chýba možnosť zamknúť telefón tak aby úplne zhasol displej. Už sa to nedá nastaviť. Mám Lumiu 1520 a ten displej vyšľahá baterku za deň. Pri každej zmene jasu sa ukáže čas a deň v týždni. Kde sú tie časy keď som tento istý telefón nabíjal raz za tri dni?

  3. Hej, viaceré bugy opravili, ale zásadný je, že nemožno nastaviť úložište fotografií, dokumentov, aplikácií atď. Jedno opravia a to, čo fungovalo po*erú… Mám dojem, že si z nás robia dobrý deň :-))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu