PC HRY

Budúce Assassin’s Creed Odyssey nás zavedie do Antického Grécka. Hra bude bližšie predstavená na E3

Posledné vydanie hry Assassin’s Creed nás zaviedlo do starovekého Egypta a Ubisoft sa pri tomto období chvíľu zdrží. Medzi fanúšikmi tejto populárnej série sa pred niekoľkými mesiacmi rozmohli klebety o tom, že ďalšie vydanie hry nás zavedie do Grécka, poprípade Ríma. Vydavateľstvo Ubisoft sa ale podľa najnovších informácií priklonilo ku Antickému Grécku. Pokračovanie série ponesie názov Assassin’s Creed Odyssey a hlavným znakom tohto titulu bude legendárna grécka bojová prilba v známom prevrátenom V.

Aktualizácia: Ubisoft na svojich sociálnych sieťach medzičasom zverejnil prvý oficiálny teaser na nový Assassin’s Creed Odyssey, v ktorom sa nachádza aj odkaz „See you at E3“, kde nám spoločnosť zrejme hru úplne odhalí.

Názov a logo odhalené opäť kvôli predajcovi suvenírov

Názov aj logo budúceho Assassin’s Creed Odyssey bolo paradoxne odhalené prostredníctvom fotografie kľúčenky. Táto fotografia sa po niekoľkých hodinách objavila aj na sociálnej sieti Twitter a komentoval ju aj známy redaktor stránky Kotaku, Jason Schreier. Na otázku, ako dlho o novom Assassin’s Creed vie, odpovedal „pár mesiacov“. Jasona Schreire pritom môžeme považovať za celkom dôveryhodný zdroj.

Assassin’s Creed Odyssej má opäť priniesť mnoho RPG mechaník, presne ako jeho predchodca Origins. Pokračovanie by pritom mali priniesť niekoľko možností dialógov, ako aj možnosť hrania za mužský, ako aj ženský charakter. Napriek zhode pohlaví, hlavnými hrdinami Odysses nebudú opäť Bayek a Aya, ako tomu bolo v prípade Assassin’s Creed Origins.

Odhalenie kľúčenky s názvom a logom hry prichádza celkom vhod. O pár dní tu bude konferencia E3, kde nám väčšina herných štúdií predstaví svoje nové herné tituly. Assassin’s Creed Odyssey je vďaka tomu výborným adeptom pre Ubisoft, no ten na aspoň čiastočné odhalenie stále čaká. Minulý rok Ubisoft svojich fanúšikov potešil oveľa skôr a nenaťahoval ich do poslednej chvíle. Keďže nám Ubisoft stále nijak nový titul nenaznačil, nového Assassin’s Creed sa možno ani nedočkáme a Ubisoft si jeho predstavenie odloží na neskôr. Tak či tak sa necháme prekvapiť a milióny fanúšikov Assassin’s Creed budú pri obrazovkách tŕpnuť až do poslednej chvíle.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Ubisoft)

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu