TIP REDAKCIEXiaomi

Brutálne vybavený smartfón Xiaomi Mi 5X je teraz dostupný za najnižšiu cenu v histórii!

Xiaomi Mi 5X je jedna z minuloročných vlajkových lodí od spoločnosti Xiaomi, ktorá je práve teraz dostupná vo viacerých EÚ skladoch s veľmi lákavou cenovkou, ktorej sa hovorí len ťažko nie. Mimochodom, v porovnaní s cenami v našich obchodoch tak môžeš ušetriť ku dnešnému dňu až niekoľko desiatok € a to je už čo povedať (zdroj: Heureka.sk).

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze

Xiaomi Mi 5X ponúka obrovský výkon

Smartfón ponúka veľký 5.5“ FULL HD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, ktorý sa môže pochváliť svetelnosťou 450 nitov. Okrem toho na prednej strane ponúka ešte tlačidlo Home ako aj fotoaparát s rozlíšením 5MP.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Zadná strana ponúka hneď dva fotoaparáty s rozlíšením po 12 MP podporujúce technológiu automatického fázovania PDAF, 2-násobné optické priblíženie, dvojtónový blesk či skener odtlačkov prstov. Vráťme sa však k fotoaparátu. Primárny snímač totiž ponúka clonu f/2.2, ohniskovú vzdialenosť 26mm. Druhý ponúka clonu f/2.6 s ohniskovou vzdialenosťou 50mm. Telefónu nechýba ani podpora 4K videí pri 30FPS.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Srdcom smartfónu Xiaomi Mi 5X je procesor od známeho výrobcu Qualcomm, konkrétne model Snapdragon 625, ktorý ponúka dokopy až 8-jadier s taktom pre každé jadro 2.0GHz. O grafické vyobrazenie sa stará grafický chip Adreno 506 a 4GB RAM spolu s 64 GB úložným priestorom. Inými slovami, budete mať problém nájsť v obchode aplikáciu či hru, s ktorou by si telefón neporadil.

Zdroj: Youtube (Redskull)

V rámci konektivity nechýba podpora 3G, 4G (FDD-LTE 850/900/1800/2100/2600 MHz), GPS a A-GPS, Bluetooth vo verzii 4.2, WiFi. Záujemcov poteší aj široká výbava senzorov od Akcelerometra, senzor automatického jasu, e-kompas, gravitačný senzor, infra port či Gyroskop. Celé zariadenie je obalené kovovým rámčekom, v ktorom nájdeme 2x slot pre Nano SIM kartu, jack pre slúchadla, Micro SD kartu čo  populárny USB Type-C konektor. PS: kapacita batérie je 3080mAh.

A to najlepšie na záver, smartfón je dostupný aj v EÚ sklade. Inými slovami sa vyhnete dodatočným poplatkom a tešiť sa môžete, že ho môžete mať doma už za pár dní. Ponuka je obmedzená len na pár telefónov.

V prípade ak sa vám telefón neujde v rámci EÚ skladu, tak vám odporúčame využiť čínsky sklad kde GearBest.com ponúka možnosť dopravy cez „Registered Air Mail“, v rámci ktorej ak vám telefón zastaví colnica a vyrubí vám doplatenie DPH tak pri vydokladovaní tohto poplatku podpore GearBest Vám  poplatok bude vrátený.

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze


Zdroj: Tlačová správa, obrázky: Youtube (RedSkull), úvodný obrázok: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu