Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Brutálne vybavený smartfón Xiaomi Mi 5X je teraz dostupný za najnižšiu cenu v histórii!

Xiaomi Mi 5X je jedna z minuloročných vlajkových lodí od spoločnosti Xiaomi, ktorá je práve teraz dostupná vo viacerých EÚ skladoch s veľmi lákavou cenovkou, ktorej sa hovorí len ťažko nie. Mimochodom, v porovnaní s cenami v našich obchodoch tak môžeš ušetriť ku dnešnému dňu až niekoľko desiatok € a to je už čo povedať (zdroj: Heureka.sk).

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze

Xiaomi Mi 5X ponúka obrovský výkon

Smartfón ponúka veľký 5.5“ FULL HD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, ktorý sa môže pochváliť svetelnosťou 450 nitov. Okrem toho na prednej strane ponúka ešte tlačidlo Home ako aj fotoaparát s rozlíšením 5MP.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Zadná strana ponúka hneď dva fotoaparáty s rozlíšením po 12 MP podporujúce technológiu automatického fázovania PDAF, 2-násobné optické priblíženie, dvojtónový blesk či skener odtlačkov prstov. Vráťme sa však k fotoaparátu. Primárny snímač totiž ponúka clonu f/2.2, ohniskovú vzdialenosť 26mm. Druhý ponúka clonu f/2.6 s ohniskovou vzdialenosťou 50mm. Telefónu nechýba ani podpora 4K videí pri 30FPS.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Srdcom smartfónu Xiaomi Mi 5X je procesor od známeho výrobcu Qualcomm, konkrétne model Snapdragon 625, ktorý ponúka dokopy až 8-jadier s taktom pre každé jadro 2.0GHz. O grafické vyobrazenie sa stará grafický chip Adreno 506 a 4GB RAM spolu s 64 GB úložným priestorom. Inými slovami, budete mať problém nájsť v obchode aplikáciu či hru, s ktorou by si telefón neporadil.

Zdroj: Youtube (Redskull)

V rámci konektivity nechýba podpora 3G, 4G (FDD-LTE 850/900/1800/2100/2600 MHz), GPS a A-GPS, Bluetooth vo verzii 4.2, WiFi. Záujemcov poteší aj široká výbava senzorov od Akcelerometra, senzor automatického jasu, e-kompas, gravitačný senzor, infra port či Gyroskop. Celé zariadenie je obalené kovovým rámčekom, v ktorom nájdeme 2x slot pre Nano SIM kartu, jack pre slúchadla, Micro SD kartu čo  populárny USB Type-C konektor. PS: kapacita batérie je 3080mAh.

A to najlepšie na záver, smartfón je dostupný aj v EÚ sklade. Inými slovami sa vyhnete dodatočným poplatkom a tešiť sa môžete, že ho môžete mať doma už za pár dní. Ponuka je obmedzená len na pár telefónov.

V prípade ak sa vám telefón neujde v rámci EÚ skladu, tak vám odporúčame využiť čínsky sklad kde GearBest.com ponúka možnosť dopravy cez „Registered Air Mail“, v rámci ktorej ak vám telefón zastaví colnica a vyrubí vám doplatenie DPH tak pri vydokladovaní tohto poplatku podpore GearBest Vám  poplatok bude vrátený.

Smartfón Xiaomi Mi 5X nájdeš v EÚ sklade na tomto odkaze


Zdroj: Tlačová správa, obrázky: Youtube (RedSkull), úvodný obrázok: vlastný

 

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu