NovinkyZaujímavosti

Boring Company od Elona Muska začala s predajom plameňometu. Stojí 500 dolárov

„Najbezpečnejší plameňomet na svete!“ Tak to je text, s ktorým sa spoločnosť Boring company, ktorej zakladateľom je Elon Musk prihovára svojich stránkach.

Great for roasting nuts ? ?

Príspevok, ktorý zdieľa Elon Musk (@elonmusk),

Elon Musk tento nový produkt predstavil svetu v priebehu soboty a aktuálne sa k dnešnému  dňu dostal aj do predpredaja. V rámci ponuky sa možno dočítať, že tento plameňomet bude distribuovaný už na jar tohto roka. Predtým ako vám však bude doručený tak vám prídu podmienky používania, s ktorými musíte súhlasiť.

Don’t do this. Also, I want to be clear that a flamethrower is a super terrible idea. Definitely don’t buy one. Unless you like fun.

Príspevok, ktorý zdieľa Elon Musk (@elonmusk),

Mimochodom, určite ak sa rozhodnete objednať si túto „hračku“ tak vám odporúčame investovať niekoľko € aj do hasiaceho prístroja. Nikdy neviete či sa vám nezíde.

Zdroj: Boring company

TIP  Tak toto tu ešte nebolo! Cena smartfónu Xiaomi Mi Max 2 klesla na historické minimum
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu