NovinkyPC HRYWindows 10

Bol ohlásený príchod Age of Empires IV na Windows 10

Dočkali sme sa..

Už ubehlo neuveriteľných dvadsať rokov po tom, ako debutoval prvý diel Age of Empires. Microsoft tak predstavil štvrtý diel tejto hernej série. Návrat obľúbenej stratégie tak príde po viac ako desať rokov dlhej prestávke. Posledný diel, a teda Age of Empires III totiž vyšlo v roku 2005.

Microsoft túto správu oznámil na Gamescom 2017. Informoval, že nové Age of Empires IV príde na Windows 10. Na rozdiel od predchádzajúcich dielov. Vývoj zabezpečí štúdio Relic Entertainment a vyjde to pod značkou Microsoft Studios.

Relic Entertainment nie je v tejto sfére žiadnym nováčikom. Na konte majú tituly ako Company of Heroes alebo Dawn of War.

Microsoft nám taktiež nedávno priniesol informáciu o tom, kedy vyjde Age of Empires remaster. Dátum príchodu nového Age of Empires: Definitive Edition sa datuje na október. Tento remaster má prísť s kompletne prerobenou grafikou, lepšou hrateľnosťou, podporou 4K a s mnoho ďalšími úpravami.

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu