PC HRY

Blizzard pracuje na novom Diablo projekte! Dočkáme sa pokračovania jednej z najúspešnejších hier vôbec?

Nuž, vyzerá to tak, že by sme sa mohli dočkať pokračovania jednej z najpopulárnejších hier svojho času. Reč je konkrétne o pokračovaní hry Diablo. Nasvedčuje tomu zverejnený inzerát, v ktorom spoločnosť Blizzard hľadá človeka, ktorý bude zodpovedať za umelecké prevedenie.

„Miniony pekla silnejú…

Pracujeme na novom ešte neoznámenom projekte Diablo. Máš skúsenosti s navrhovaním Dungeonov? Poď pracovať k nám, a spolu vytvoríme niečo výnimočné.

Náš tím  talentovaných vývojárov stále rastie. Náš backround je široký, ale všetci máme vášeň preto čo robíme. Veríme, že ak hľadáš dôkladne pripravenú sebavedomú posádku, ktorá zahŕňa spoluprácu, tak by sme mohli byť pre teba vhodní.“

Ďalej sa v inzeráte spomína, že kandidát bude zodpovedný za nové prostredie, vrátanie modelovania či textúr pre Diablo svet.

Zbytok špecifikácií uvedených v inzeráte sa radí medzi „klasické“ vyžadované vlastnosti na obsadzovanú pozíciu. Inými slovami nevieme dnes povedať či sa jedná len o rozšírenie pre existujúcu verziu hry Diablo 3 alebo spoločnosť Blizzard pracuje na novom pokračovaní tohto úspešného herného titulu.

Diablo 3 hra oficiálne bola vydaná 6 rokov dozadu pričom v roku 2017 dostala posledný veľký update (Rise of the Necromancer).

Zdroj: Blizzard via MSP, uvodný obrázok:  Youtube (Diablo)

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu