ŠPEKULÁCIE

BlackBerry s Androidom?

Spoločnosť BlackBerry, výrobca smartfónov známych najmä vďaka prepracovanej hardwarovej klávesnici sa už dlhší čas trápi. Celkový podiel na trhu s mobilnými zariadeniami je nízky, a má naďalej klesajúcu tendenciu. Zmeniť to má údajné pripravované zariadenie pod kódovým označením BlackBerry Prague.

Android a BlackBerry?
Android a BlackBerry?

Ako informuje portál N4BB, malo by sa jednať o zariadenie v nižšej cenovej kategórií, a čo je zaujímavejšie, BlackBerry plánuje použiť konkurenčný OS Android. Podľa niektorých správ by sa však mohli objaviť dve verzie, jedna s Androidom, a druhá s OS BlackBerry 10. Zariadenie by sa na trhu malo dostať v novembri tohto roka.

V prípade, ak by sa tento ťah spoločnosti vyplatil, je možné, že by sme sa mohli dočkať aj nasadenia Windows do zariadení BlackBerry, čo by bolo pre mnohých určite zaujímavé. Mali by ste záujem o takéto zariadenie?

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu