NovinkyWindows 10

Rozmýšľate nad aktualizáciou na Windows 10? Už o pár dní bude poslednej bezplatnej možnosti ako na to koniec

Ešte začiatkom novembra sme vám priniesli report o tom, že Microsoft čoskoro ukončí poslednú cestu ako spraviť upgrade na Windows 10 bezplatne. Konkrétne tejto možnosti bude koniec od 1.1.2018.

Poslednej možnosti bezplatného prechodu na Windows 10 už čoskoro končí

Spraviť aktualizáciu na najnovšiu verziu systému od Microsoftu hoci nie je také jednoduché ako pri predstavení Windowsu 10, ale stále je to možné a to prostredníctvom prihlásenia s k využívaniu podporných technológií (takzvaných „assistive technologies“).

Ak sa rozhodnete využiť túto poslednú bezplatnú možnosť ako aktualizovať váš systém na najnovší Windows 10, tak môžete tak spraviť cez stránky Microsoftu.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu