TIP REDAKCIEXiaomi

Čína opäť raz valcuje! Ponúka prémiovú kovovú myš Xiaomi za smiešny peniaz | TIP REDAKCIE

K výbave každého notebooku či počítača patrí myš a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope Lightinthebox.com, kde je dostupná prémiová bezdrôtová myška od spoločnosti Xiaomi za lákavých ako 16€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi portable mouse bezdrotova mys xiaomi_3
Zdroj: produktová fotografia

Táto prenosná Xiaomi myš ponúka možnosť pripojenia k notebooku prostredníctvom Bluetooth 4.0 technológie využívajúcu čip Nordic 51822, ktorý je charakteristický nízkou spotrebou energie a rýchlo transmisiou. Vďaka tomu je možné pripojiť myš ku zariadeniam ako je tablet, notebook, smartfón a ďalšie. Okrem toho je myš možné pripojiť k zariadeniu aj pomocou 2.4GHz Wireless pripojenia.

Xiaomi bezdrotova mys
Zdroj: produktová fotografia

Myš disponuje ďalej vysokým rozlíšením 1200 dpi čo ocenia hlavne hráči hier. Okrem toho nechýbajú ani prémiové materiály. Konkrétne kov, ktorý nájdeme na vrchu.

Xiaomi portable mouse bezdrotova mys xiaomi_2
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa táto myš zaujala tak ju nájdeš na odkaze nižšie. PS: prostredníctvom dopravy Postal Service je doprava zadarmo. Zároveň vďaka prebiehajúcej akcii myš môžeš získať za menej ako 16€ vďaka čomu sa vyhneš prípadnému doplácaniu CLA.

Prémiová Xiaomi myš

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu