TIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškaj limitovanú ponuku na bezdrôtovú nabíjačku Xiaomu, ktorú môžeš mať za pár € | TIP REDAKCIE

Bezdrôtové nabíjanie sa pomaly, ale isto stáva štandardom u viacerých výrobcov smartfónov. Dôvodom je „pohodlnosť“ používateľov, ktorí tuto funkcionalitu jednoducho vyžadujú. A práve preto sme sa rozhodli vám dať do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na bezdrôtovú nabíjačku od spoločnosti Xiaomi – Xiaomi Qi Standard Wireless, ktorá je aktuálne dostupná za menej ako 20€, ale za podmienky využitia kupónu „SP0054“ cenu stlačíte pod magických 15€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi Qi bezdrôtová nabíjačka

Táto bezdrôtová nabíjačka je kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré podporujú Qi štandard technológiu (napr.: Samsung Galaxy S9 Plus, Xiaomi MIX 2S, iPhone X, Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 5 a ďalšie).

bezdrotova nabijacka xiaomi_2
Zdroj: produktová fotografia

Táto bezdrôtová nabíjačka je schopná nabíjať zariadenia až do vzdialenosti 4-8mm. Zároveň z hľadiska výkonnú ponúka až 7.5W. Ďalej disponuje viacerými technológiami, ktoré ochránia váš telefón pred poškodením. Napríklad ochranu pred skratom, aby sa zabránilo preťaženiu, prípadne prehriatiu. Tiež sa chváli vysokou účinnosťou. Jej polomer je cca 10 centimetrov a váži okolo 90 gramov.

bezdrotova nabijacka xiaomi_3
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás táto bezdrôtová Xiaomi nabíjačka zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: kupón aktivujete v košíku

kupon bezdrotova nabijacka xiaomi
Zdroj: vlastný

Xiaomi Qi bezdrôtová nabíjačka

Zdroj: TS

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu