PC HRY

Bethesda Game Studios: Fallout 76 oficiálne potvrdený

29. máj bol ten deň, na ktorí mnohí hráčí hier čakali. Herné štúdio Bethesda Game Studios oznámilo pokračovanie populárnej hry Fallout.

Pokračovanie hry však nenesie názov Fallout Online, Fallout Shelter 2 alebo Fallout 3 Remastered, ale Fallout 76. Nižšie si môžete pozrieť oficiálny trailer.

Oficiálny trailer hry Fallout 76

Ako ste mohli vidieť tak krátky trailer o hre neprezrádza toho moc. Odkazuje na číslo 76, ktoré bolo spomenuté v predošlých verziách hry. Jediná známa informácia je, že na vývoji hry sa podieľa herné štúdio Vault-Tec.

Viac informácií o hre by sme sa mohli dozvedieť v relácii  E3 Schowcase, ktorý sa bude vysielať 10. júna. V každom prípade hneď ako budú známe nové informácie tak vám ich prinesieme medzi prvými.

Zdroj: MSP, Twitter, úvodný obrázok: Youtube (Fallout)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu