HryTIP REDAKCIE

Beast Quest – tip redakcie

Už dávno sme Vám nepriniesli tip na zaujímavú hru pre Váš Windows phone. Verím, že Vaše trpezlivé čakanie sa Vám vyplatilo, pretože dnes máme pre Vás skutočnú lahôdku – Beast Quest.

Aj keď hra je vo Windows phone store dlhší čas, chceli sme si nechať dlhší čas na oboznámenie sa s hrou, a musíme skonštatovať, že nás skutočne pozitívne prekvapila. Jedná sa o RPG hru na motívy knižnej série Beast Quest od spisovateľa menom Adam Blade.

https://www.youtube.com/watch?v=JOS2_5Jzl8o

Vašou úlohou je skúmať naozaj rozľahlý herný svet, a plniť rôzne úlohy, na ktoré počas hrania narazíte. Zbierate predmety, bojujete s monštrami, hľadáte cesty. Za splnenie úloh získavate peniaze, ktoré môžete použiť na vylepšenie Vašej výzbroje. Samozrejme získavate aj skúsenosti, vďaka ktorým zvyšujete Vašu úroveň, a stávate sa silnejšími. Jednoducho klasické prvky každej RPG hry.

Čo sa hrateľnosti týka, je naozaj na dobrej úrovni, ovládanie je intuitívne, a ľahko si naň zvyknete. Hru sme testovali na Lumii 930, kde funguje bez akýchkoľvek problémov. Ak máte možnosť ju otestovať na menej výkonnom zariadení, budeme radi, ak sa o výsledok podelíte v komentároch.

Hra je na stiahnutie ZDARMA.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu