PC HRY

Battlefield V, jedna z najočakávanejších strielačiek tohto roka bude predstavená už budúci týždeň

Poznáme dátum oficiálneho predstavenia jeden z najočakávanejších hier tejto jari, Battlefield V.

Battlefield V bude predstavený už o pár dní

Spoločnosť EA, ktorá stojí za týmto pripravovaným herným titulom na sociálnej sieti Twitter prezradila, že hra  Battlefield V bude oficiálne predstavená už budúci týždeň, konkrétne 23. mája.

Aktuálne sa mnoho o tom čo hra v skutočnosti prinesie nevie. V rámci posledných správ, ktoré kolovali zákulisím sa hovorilo, že by sme sa mohli dočkať pokračovania 2. svetovej vojny. Informácie o tom priniesol svojho času renomovaný internetový portál Venture Beat.

Zároveň podľa statusu uverejneného na Twitteri možno konštatovať, že hra neponesie názov „World War II“, o ktorom sa špekulovalo.

Zdroj: Twitter, vlastný, úvodný obrázok: Youtube

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu