NovinkyTabletWindows 10Zariadenia

Batéria Surface Pro 3 – je to softwérová chyba. Tvrdí Microsoft

Majitelia tabletu Surface Pro 3 už niekoľko mesiacov čelia prekvapivo slabej výdrži batérie hoci ich zariadenie má len dva roky. U niektorých používateľov je to len hodina pri plnom nabití. Teraz Microsoft tvrdí, že to vie vyriešiť.

Zo začiatku si používatelia mysleli, že ide o chybnú batériu. Mnohí, ktorí svoje zariadenie reklamovali, mali batériu značky Simplo. Microsoft však tvrdí, že nejde o chybu v hardwari.

„Na základe našich zisťovaní, môžeme potvrdiť, že nejde o problém s článkami batérie,“ uviedol predstaviteľ Microsoftu na jednom z podporných fór spoločnosti. „Veríme, že ide o záležitosť, ktorú možno riešiť softwérovo.“

Čo to znamená pre vás?

Nie je zatiaľ jasné, kedy bude vydaná aktualizácia pre majiteľov Surface Pro 3. Ďalší patch od Microsoftu má vyjsť 9. augusta a dúfajme, že tento termín môžeme považovať za posledný možný dátum. Avšak vzhľadom na vážnosť problému, Microsoft sa, dúfajme, poponáhľa a fix vydá spolu s aktualizáciou Anniversary Update už budúci utorok.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Ved tu sa jedna o zjavny marketingovy ‚tah‘, ktorym sa snazia vyradit vlastne produkty z pouzivania, aby rastol nakup novych zariadeni…typicka nekala sutaz..robia to sice vsetci,aj apple, ale MS si takto pod sebou reze haluz prilis rychlo..

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu