Aplikácie

Autobusy a vlaky – jednoduchý cestovný poriadok

Ak pravidelne cestujete verejnou dopravou, určite sa Vám zíde jednoduchá aplikácia od českého vývojárskeho tímu Forcoft, za ktorým stojí programátor Jonáš Kulháne, a grafik Jan Čáslavský. Aplikácia sa volá jednoducho a príznačne Autobusy a vlaky.

Jedná sa o jednoduchú aplikáciu, ktorá sprostredkováva webové rozhranie servera IDOS.CZ. Pomocou aplikácie môžete vyhľadávať v spojoch autobusovej, železničnej aj mestskej dopravy na území Českej aj Slovenskej republiky. K dispozícií je len vyhľadávanie, pričom si môžete vybrať dátum, čas, spôsob dopravy či počet prestupov. Chýbajú napríklad notifikácie odchodov spojov, za to si však aplikácia pamätá Vaše posledné hľadania. Ak hľadáte prepracovanejšiu aplikáciu, vyskúšajte platené WMM Jízdní řády.

Aj keď sa jedná o veľmi jednoduchú aplikáciu, svoj účel si zastane kvalitne, a odporúčame ju rozhodne vyskúšať. Stiahnete si ju celkom ZDARMA.

Odkaz na stiahnutie.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu