NovinkyTECHWindows 10 MobileZariadenia

AT&T-Windows 10 Mobile Upgrade pre Nokiu Lumia 830

Deň 30.7.2016 bol posledným dňom kedy ste si bezplatne systém Windows 10 mohli upgradnuť na  váš PC. Taktiež to platí aj pre nepodporované zariadenia, ktoré  si program Insider Preview pre Windows  mobile 10  už  nemôžu inovovať. Avšak niektoré zariadenia sú pre upgrade aj naďalej schválené. Spoločnosť AT & T teraz schválila variantu Nokie Lumia 830.

Nokia Lumia 830 je zariadením, ktoré bolo systémom vždy oficiálne podporované. Používatelia sa môžu zo systému Windows 10 Mobile, tešiť už od marca.

3 x Lumia

Spoločnosť AT & T celkovo ,,vlastní“ 4 zariadenia, ktoré sa nachádzajú na oficiálnom zozname telefónov s Windows systémom. Lumii 640 bol upgrade ponúknutý začiatkom júna. O mesiac neskôr používatelia zariadení Lumie 1520 dostali rovnakú príležitosť. Podľa informácii, jediným mobilom pre momentálny upgrade, je Lumia 640 XL.

Teraz si budete musieť  upgrade zabezpečiť cez Upgrade Advisor app. Akonáhle to urobíte, aktualizácie si môžete skontrolovať cez nastavenia tak ako doteraz.

zdroj: neowin.net

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu