Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

AT&T potvrdzuje „Microsoft bude môcť aktualizovať systém aj bez nás“

Zdroj: vlastný

Microsoft príchodom Windows 10 ohlásil zmenu stratégie v poskytovaní ich produktoch, ktoré po novom majú byť „službou“, čo znamená, že sa bude jednať o kontinuálnu poskytovanie podpory pre ich produkty založenej na pravidelných aktualizáciách.

Mnohí z nás boli voči tomu skeptickí a pochybovali o tom, že sa bude dať hlavne pri mobilnej platforme obchádzať operátorov pri pravidelných aktualizáciách, hoci  Microsoft už viackrát informoval, že to bude možné.

Včera, jeden z najväčších celosvetových operátorov AT&T prostredníctvom svojho fóra, potvrdilo, že aktualizácie pre Windows 10 Mobile nebudú prechádzať certifikáciou spoločnosti.

AT&T_odpoved

“Lumia 950 bude dostávať pravidelné aktualizácie WaaS každý mesiac (Windows as a Service), a posledná z nich bola uvoľnená 8. decembra (Verzia Buildu 10.0.10586.29) Tieto aktualizácie neprešli certifikáciou AT&T, a sú doručované priamo z Microsoftu. Wi-Fi pripojenie je nevyhnutnosťou. V zozname aplikácie, skrolujte nižšie a do Nastavení > Aktualizácií Telefónu > Kontrola Aktualizácie”

TIP  Google prekvapuje verejnosť. Predstavil novučičký Android 9 skôr ako sa predpokladalo! Vieme, ktorý smartfón ho dostane ako prvý

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu