Novinky

AT&T potvrdzuje „Microsoft bude môcť aktualizovať systém aj bez nás“

Microsoft príchodom Windows 10 ohlásil zmenu stratégie v poskytovaní ich produktoch, ktoré po novom majú byť „službou“, čo znamená, že sa bude jednať o kontinuálnu poskytovanie podpory pre ich produkty založenej na pravidelných aktualizáciách.

Mnohí z nás boli voči tomu skeptickí a pochybovali o tom, že sa bude dať hlavne pri mobilnej platforme obchádzať operátorov pri pravidelných aktualizáciách, hoci  Microsoft už viackrát informoval, že to bude možné.

Včera, jeden z najväčších celosvetových operátorov AT&T prostredníctvom svojho fóra, potvrdilo, že aktualizácie pre Windows 10 Mobile nebudú prechádzať certifikáciou spoločnosti.

AT&T_odpoved

„Lumia 950 bude dostávať pravidelné aktualizácie WaaS každý mesiac (Windows as a Service), a posledná z nich bola uvoľnená 8. decembra (Verzia Buildu 10.0.10586.29) Tieto aktualizácie neprešli certifikáciou AT&T, a sú doručované priamo z Microsoftu. Wi-Fi pripojenie je nevyhnutnosťou. V zozname aplikácie, skrolujte nižšie a do Nastavení > Aktualizácií Telefónu > Kontrola Aktualizácie“

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu