NovinkyZariadenia

Asus odhalil dva nové all-in-one počítače s Windows 10, displejom NanoEdge a pamäťou Intel Optane | VIDEO

ASUS v týchto dňoch na udalosti Computex 2017 oznámil dva nové počítače typu all-in-one s Windows 10. Jedná sa o ASUS Vivo AiO V241 a ASUS Zen AiO ZN242. Oba počítače obsahujú multitouch displej NanoEdge s technológiou širokého záberu a takmer neviditeľným fyzickým rámom.

Asus Vivo AiO V241

23,8 palcový displej ASUS Vivo AiO V241 je vylepšený technológiami ASUS Splendid a ASUS Tru2Life Video technológiami, vďaka ktorým sú vizuály živšie. Obsahuje tiež stereo audio systém ASUS SonicMaster s dvoma pokročilými basovými reflexnými reproduktormi pre neuveriteľne bohatý, plný a pohlcujúci zvuk. Napája ho najnovšia generácia procesora Intel Core i5 a grafická karta NVIDIA GeForce 930MX.

Asus Zen AiO ZN242

ASUS Zen AiO ZN242 má štýlový a elegantný moderný dizajn s tenkým a elegantným stojanom. Dodáva sa s pop-up infračervenou (IR) kamerou, ktorá podporuje Windows Hello pre bezpečnú a rýchlu autentifikáciu. Je poháňaný až štvorjadrovým procesorom Intel Core i7-7700HQ 7. generácie, obsahuje 32 GB RAM, grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 1050 a 512 GB PCIe SSD alebo pevný disk s pamäťou Intel Optane.

Zdroj: press.asus.com, Notebook Italia

TIP  Microsoft varuje: Pred inštaláciou veľkej aktualizácie sa uistite, že máte dostatok miesta na disku.
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu