Windows aplikácie

Aplikácie | sťahujte a počúvajte hudbu bez obmedzení

Využívate hudobnú aplikáciu Spotify? Máme pre vás tip na obdobnú aplikáciu, ktorá umožňuje počúvanie hudby nie len online, ale aj offline bez nutnosti mesačných poplatkov. Konkrétne, reč je o aplikácii Free Mp3 Music Downloader & Player, ktorá je v obchode dostupná zadarmo.

Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť prostredie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Na úvodnej obrazovke máte na výber najpočúvanejších interpretov, pri posunutí obrazovky sa dostanete k najlepšej stovke, kde ich aplikácia umožňuje ešte filtrovať podľa hudobné žánru (napr. Pop, Country,…). Po vybraní interpreta sa vám zobrazí klasický hudobný prehrávač kde budete mať možnosť buď počúvať pesničky (resp. album) online alebo si ich stiahnete do mobilu a následne budete ich mať k dispozícií v sekcii „Collection“. Na druhej strane, za negatívum pokladáme neprepojenie aplikácia s natívnou aplikáciou Hudba, ale aj otravnú reklamu, ktorá pravidelne vyskakuje v prípade ak sa pohybujete v prostredí aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. názov appky ako magnet na vírusy, mohli zvoliť iný názov, ináč pekný článok 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu