Aplikácie

Aplikácie | Jednoduché počítadlo dní

Ak sa riadite heslom „V jednoduchosti je krása“ tak určite oceníte tip na aplikáciu Day Counter, ktorá slúži na zobrazovanie časových údajov o vašich dôležitých udalostiach.

Aplikácia, ako sme v úvode spomínali slúži na zobrazovanie dôležitých časových údajov, ktoré do nej vložíte. Po jej spustení budete mať na výber z troch možností „Do“, „Od“, „Séria“, do ktorých budete môcť zadať udalosti.

Následne zoznam vašich udalostí nájdete na úvodnej obrazovke aplikácie, kde budete medzi nimi môcť prehľadne listovať. Každá jednotlivá udalosť sa dá pritom pridať na plochu vo forme dlaždice (po otvorení udalosti v aplikácii v ľavom hornom rohu budete mať možnosť „Pripnúť na úvodnú obrazovku“), na ktorej následne uvidíte vybrané údaje ako je názov udalosti a odpočítavanie času do jej ukončenia, resp. nastania.

Aplikácia je dostupná v obchode zadarmo a za poplatok 0.99 centov je možné v nej vypnúť reklamy, ktoré sa zobrazujú len v rozhraní aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu