Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Aplikácie | Jednoduché počítadlo dní

Ak sa riadite heslom „V jednoduchosti je krása“ tak určite oceníte tip na aplikáciu Day Counter, ktorá slúži na zobrazovanie časových údajov o vašich dôležitých udalostiach.

Aplikácia, ako sme v úvode spomínali slúži na zobrazovanie dôležitých časových údajov, ktoré do nej vložíte. Po jej spustení budete mať na výber z troch možností „Do“, „Od“, „Séria“, do ktorých budete môcť zadať udalosti.

Následne zoznam vašich udalostí nájdete na úvodnej obrazovke aplikácie, kde budete medzi nimi môcť prehľadne listovať. Každá jednotlivá udalosť sa dá pritom pridať na plochu vo forme dlaždice (po otvorení udalosti v aplikácii v ľavom hornom rohu budete mať možnosť „Pripnúť na úvodnú obrazovku“), na ktorej následne uvidíte vybrané údaje ako je názov udalosti a odpočítavanie času do jej ukončenia, resp. nastania.

Aplikácia je dostupná v obchode zadarmo a za poplatok 0.99 centov je možné v nej vypnúť reklamy, ktoré sa zobrazujú len v rozhraní aplikácie.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
TIP  Aplikáciu Váš telefón na zariadenie s najnovšou verziou Windowsu už žiaľ nestiahnete. Microsoft ju stiahol z obchodu

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu