Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Aplikácia Skype Preview pre desktopy konečne obdržala najnovšie funkcie z Androidu a iOS | APLIKÁCIE

Zdroj: skype.com

Microsoft pred niekoľkými dňami vydal ďalšiu aktualizáciu pre desktopovú verziu aplikácie Skype Preview. Aktualizácia prináša množstvo vylepšení a funkcií, ktoré už pred mesiacom obdržali Skype Insideri na Android a iOS zariadeniach. Vylepšené UI, obdržanie notifikácií a jednoduchý prístup ku panoramatickým fotkám majú používateľom zjednodušiť a spríjemniť používanie aplikácie Skype Preview.

Čo je nové v aplikácii Skype Preview?

  • Jednoducho vkladajte a otvárajte panoramatické fotografie, či už priamo z chatu alebo highlightov.
  • Status Skype kontaktov je jednoduchšie viditeľný a viac zvýraznený, takže viete rýchlo určiť, či sú vaši priatelia online, offline alebo sú zaneprázdnení.
  • Odteraz môžete rýchlo a jednoducho zmeniť jazyk aplikácie Skype Preview priamo v nastaveniach aplikácie.
  • Po zapojení slúchadiel bude zvuk presmerovaný priamo do nich a nebudete sa musieť trápiť s nastaveniami zvuku a mikrofónu.
  • Odteraz ste upozornení, akonáhle obdržíte notifikáciu.
  • Zmeny v používateľskom rozhraní. Názvy konverzácií sú napísané menším písmom, aby nezaberali toľko miesta na obrazovke ako doteraz.

Aplikáciu Skype Preview si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Klasickú UWP Skype aplikáciu pre Windows si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (skype.com)

TIP  Na trh mieri vylepšená verzia smartfónu Xiaomi Mi Max 3

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu