AplikácieNovinky

Aplikácia ShareX je dostupná vo Windows Store | APLIKÁCIE

Často pracujete s obrázkami a používate Printscreen? Ani Vám nevyhovuje stláčanie tlačidla PrtScr na klávesnici a následné vkladanie screenshotov do rôznych aplikácií ako Skicár alebo používanie Nástroja na vystrihovanie? Uľahčite si prácu s aplikáciou ShareX, ktorá bola pred pár dňami pridaná do obchodu Windows Store. Aplikácia ShareX je zrejme najlepšou a najviac prepracovanou aplikáciou pre screenshotovanie, no zároveň ponúka veľké množstvo ďalších zaujímavých funkcií.

Viacerí z Vás túto aplikáciu poznajú alebo používajú už dlhšiu dobu. ShareX sa doteraz dala stiahnuť priamo z getsharex.com alebo cez platformu Steam. Po niekoľkých rokoch sme sa ale dočkali toho, že ShareX tím ju konečne dostal do Windows Store. Zopár preklikov a pomerne rýchla inštalácia pri sťahovaní tejto aplikácie zrejme nieje žiadny náročný proces, no príchod tejto aplikácie do Windows Store poteší najmä používateľov zariadení s operačným systémom Windows 10 S.

Zdroj: vlastný

ShareX nieje iba obyčajnou screenshotovacou aplikáciou. Môžete s ňou jednoducho nahrávať vašu obrazovku, upravovať obrázky, alebo vytvárať GIFy z vašich nahrávok. V aplikácii sú integrované aj niektoré služby tretích strán, ako Imgur alebo Twitter, pre jednoduché a rýchle zdieľanie vašich screenshotov, videí a GIFov. Aplikácia ponúka množstvo automatických úkonov, ktoré si môžete nabindovať na klávesy a ešte viac urýchliť vašu prácu.

Zdroj: vlastný

Aplikáciu ShareX si z Windows Store môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

ShareX
ShareX
Developer: ShareX Team
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close