ANDROIDNovinkyWindows 10 MobileWindows aplikácie

Aplikácia Roamit s funkciou „Pokračuj na PC“ je kompletne zadarmo | APLIKÁCIE

Roamit je univerzálnou aplikáciou podporujúcou funkciu „Pokračuj na PC“. Dostupná je ako pre smartfóny, počítače tak aj pre tablety. Dokonca je dostupná nie len pre Windows platformu, ale aj pre Android.

Roamit aplikácia poskytujúca funkciu Pokračuj na PC je dostupná zadarmo

Aplikácia v princípe umožňuje odosielať súbory, prenášať webové adresy, kopírovať súbory cez clipboard a podobne medzi zariadeniami a následne pokračovať tam kde ste skončili. Inými slovami aplikácia umožňuje bezproblémový transfer informácií medzi jednotlivými zariadeniami. K ideálnemu fungovaniu odporúčame okrem aplikácie nainštalovať si do vášho prehliadača Google Chrome aj rozšírenie Roamit (rozšírenie by malo byť dostupné aj pre internetový prehliadač FireFox).

Doteraz aplikácia v bezplatnej verzii mala viacero obmedzení, najvýraznejším bola veľkosť ponesených dát. Po novom sa však developer rozhodol urobiť z projektu Open source. Inými slovami ju sprístupnil všetkým a zadarmo a to bez obmedzení. Stiahnete ju cez odkazy nižšie.

Roamit
Roamit
Developer: ahmadali shafiee
Price: Free

Roamit
Roamit
Developer: Mahdi Ghiasi
Price: Free+

Roamit
Roamit
Developer: KandH
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Čína opäť valcuje konkurenciu! Využi takmer 40% zľavu na dron Visuo, ktorý vydrží vo vzduchu až 20 minút. PS: ku dronu sú až 2 náhradné batérie
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu