NovinkyWindows aplikácie

Aplikácia Pošta a kalendár obdržala ďalšie prvky Fluent Designu

Microsoft spoločne s aktualizáciou Fall Creators Update prináša množstvo Fluent Design prvkov, no v niektorých aplikáciách ich moc nepostrehneme. Takým prípadom je aj integrovaná aplikácia Pošta a kalendár, ktorú nájdete priamo v operačnom systéme Windows 10. Základný priesvitný efekt tam samozrejme nájdete, no ostatné hlavne svetelné efekty v tejto aplikácii chýbajú. Microsoft sa preto rozhodol vydať aktualizáciu pre túto aplikáciu, ktorá prináša ďalšie Fluent Design prvky.

V aplikácii Pošta a kalendár nájdete hlavne nový svetelný efekt ukazovania (reveal), vďaka ktorému sa časť tlačidla, na ktoré momentálne ukazujete, rozsvieti. Zmeny sa zatiaľ týkajú iba Insiderov zahrnutých v okruhu Skip Ahead, no čoskoro by sa mali dostať aj medzi ostatných používateľov. Nová verzia aplikácie prichádza pod označením 8700.40315 a spolu s novým Fluent Design prvkom ponúka aj trošku upravený layout aplikácie. Ste Insider v okruhu Skip Ahead a neobdržali ste aktualizáciu? Nezúfajte, Microsoft túto aktualizáciu prináša vo viacerých vlnách a ako prví ju obdržali iba vybraní používatelia.

Keďže sa aktualizácia týchto aplikácií týka iba Windows 10 Redstone 4 buildov, nevieme presne povedať, kedy sa aktualizácia dostane medzi bežných Fall Creators Update používateľov. Predpokladáme, že Microsoft túto aktualizáciu prinesie niekedy v najbližších mesiacoch a táto mini aktualizácia príde ešte oveľa skôr ako samotná aktualizácia Redstone 4, ktorá príde na jar roku 2018. Aktualizáciu aplikácie Pošta a kalendár si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Mail and Calendar
Mail and Calendar
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu