ANDROIDNovinky

Aplikácia Microsoft To-Do pre Android dostáva ďalšiu aktualizáciu. Prináša nové funkcie a vylepšenia

Microsoft včera do obehu vypustil novú aktualizáciu pre aplikáciu Microsoft To-Do pre Android. Aktualizácia prináša množstvo nových funkcií a vylepšení. Aj keď sú pridané nové funkcie, nejedná sa o veľké zmeny, ktoré by aplikáciu značne zmenili. Zrejme najdôležitejšou a novo pridanou funkciou je zobrazovanie nadpisov špecifických pripomienok po ich vyhľadaní vo vašich poznámkach. Aktualizácia prináša taktiež ďalšie zmeny. Toto je ich kompletný zoznam:

  • Kliknutie na prihlasovacie tlačidlo bolo doteraz niekedy naozaj zložité. Preto sme prihlasovacie tlačidlo vylepšili a s prihlasovaním už nebudete mať nikdy problémy.
  • Vymazanie poznámky počas toho ako ste offline? Poznámky sa niekedy z aplikácie nevytratili a naďalej Vás otravovali. Pokiaľ teraz vymažete nejakú poznámku aj offline, určite bude odstránená aj keď bude online.
  • Vyhľadávanie vyzeralo na Android tabletoch trošku čudne a smiešne. Preto sme ho vylepšili a znovu vyzerá pekne a prehľadne.
  • Vyhľadávajte aj vo Vašich poznámkach. Odteraz sa Vám vo vyhľadávaní v danej poznámke zobrazia nadpisy jednotlivých pripomienok.

Aplikáciu Microsoft To-Do pre Android si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.


Microsoft To-Do
Microsoft To-Do
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (microsoft.com)

TIP  Nebaví ťa vysávanie? So Xiaomi robotom ťa bude baviť! Dostupný je z EÚ skladu. Doma ho môžeš mať už o pár dní | TIP REDACIE
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu