Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Live Lock Screen Beta pre Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1 je znovu dostupná vo Windows Store | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Mnoho skalných používateľov Windows Phone si pamätá nato, že Microsoftu voľakedy na mobilnej platforme naozaj záležalo. Nové funkcie prichádzali celkom často, systém bežal pomerne hladko, v obchode bolo veľké množstvo aplikácií, ktoré dokonca dostávali mnoho aktualizácií atď. Keď sa Microsoft ešte o mobilnú platformu naozaj plne zaujímal, pre používateľov operačných systémov Windows 10 Mobile a Windows Phone 8.1 priniesol zaujímavú aplikáciu s názvom Live Lick Screen Beta. Jednalo sa o aplikáciu, vďaka ktorej ste si vedeli zvoliť zaujímavé témy, pozadia a konfiguráciu zamknutej plochy. Microsoft tieto témy zamknutej plochy, vtedy ešte pre Windows Phone 8.1, predstavil na konferencii Build 2014.

Konfigurácia zamknutej plochy a zaujímavé témy vyvolali v používateľoch nadšenie a rýchlo po tejto aplikácii siahli. Po čase sa ale začali objavovať prvé nedostatky. Používatelia po nainštalovaní aplikácie začali so zamknutou plochou zažívať nepríjemné situácie. Zamknutá plocha niekedy jednoducho nešla odomknúť alebo nepríjemne sekala a prácu s telefónom výrazne obmedzovala. Tento problém ale pretrvával, aj keď používatelia aplikáciu z telefónu vymazali. Microsoft preto rázne zakročil a aplikáciu z obchodu odstránil. Nebolo ale jednoduchšie na tejto aplikácii tvrdo zamakať?

V tom čase to Microsoftu zrejme moc nevyhovovalo, a tak sa do toho pustil až po pár rokoch. Aplikácia Live Lock Screen Beta je už dnes dostupná v obchode Windows Store, ako aj v Windows Phone obchode. Aplikácia samozrejme dostala nové vylepšenia a väčšie množstvo funkcií. Ponúka konfiguráciu zamknutej plochy, 6 nových možností rozmiestnenia prvkov na zamknutej ploche, nový dizajn pre hodiny, dátum, notifikácie a taktiež novú animáciu odomykania.

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Aplikáciu vrelo odporúčame a určite si ju obľúbite.

Live Lock Screen BETA
Live Lock Screen BETA
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

2 Komentáre
  1. BigSmoke says

    Mne to pre istotu nejde ani stiahnuť. Píše, že “Tato aplikácia nie je kompatibilná s týmto zariadením”. Mám Lumiu 830 s Win10.

  2. winddroid says

    Tak neviem, ale mne to nefunguje (lumia 950), iba nastaví na obrazovku uzamknutia windows pozadie

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu