Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Aplikácia Fotografie pre Windows 10 dostáva veľkú aktualizáciu

Zdroj: vlastný

Microsoft pred pár dňami vypustil ďalšiu parádnu aktualizáciu pre aplikáciu Fotografie. Prináša množstvo nových funkcii a príjemných vylepšení. Aktualizácia aplikácie Fotografie pre Windows 10 je dostupná už teraz.

Prvé vylepšenie prichádza hneď po spustení aplikácie. Rozmiestnenie fotografií a obrázkov v okne Kolekcie je oveľa prehľadnejšie, keďže si môžete jednoducho vybrať z troch rozmiestnení dlaždíc s náhľadmi obrázkov.

Zdroj: vlastný

Ďalšou novinkou je možnosť približovať a vzďaľovať obrázky pomocou kolečka na myši. Novú možnosť môžete aktivovať priamo v Nastaveniach aplikácie Fotografie. Síce sa jedná o úplne banálne vylepšenie, no táto možnosť sa doteraz v aplikácii nenachádzala. Približovanie obrázkov pomocou lupy je niekedy naozaj otravné a túto zmenu uvíta asi každý.

Do aplikácie konečne zavítala možnosť jednoducho editovať a strihať videá. Samozrejme, nečakajte zázraky, no na jednoduché odstrihnutie videa úplne postačuje. Spolu s editovaním prišla aj možnosť písať a kresliť priamo do videa pomocou Windows Ink.

Zdroj: vlastný

Vylepšené je aj editovanie fotografií a obrázkov. Editovanie dostáva trošku odlišné ale prehľadnejšie rozhranie. Taktiež boli pridané aj nové filtre a niektoré editovacie prvky vyzerajú viac “profesionálne”. Samozrejmosťou je odstránenie a opravenie veľkého množstva bugov a rozličných chýb, ktoré sa v aplikácii nachádzali.

Aktualizácia je zatiaľ dostupná pre “klasických” používateľov (Production ring). Insideri a používatelia operačného systému Windows 10 Mobile si na túto aktualizáciu budú musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Zmena je život a my sa musíme posunúť ďalej – WindowsCentrum.sk sa mení na Vosveteit.sk

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu