NovinkyWindows aplikácie

Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE

Originálne aplikácie od Microsoftu pre Windows 10 dostávajú v poslednej dobe spŕšku aktualizácií a zakaždým prinášajú nové funkcie. Tentokrát na rad prišla aplikácia Fotografie s novými funkciami. Dostupná je pre všetkých používateľov Windows 10 Creators Update.

Nová aktualizácia prináša množstvo výborných funkcií. Jednou z nich je aj možnosť vyhľadávať fotografie podľa témy alebo obsahu. Taktiež prichádzajú nové nastavenia označovania a možnosť vytvárať videá z vašich fotiek.

Aplikácia Fotografie ponúka vytváranie “spomienok” z vašich fotografií a videí. Vytvorené spomienky sú vo forme videa a medzi fotkami a videami sú automaticky vytvárané plynulé prechody. Do videa s vašimi spomienkami môžete pridať hudbu do pozadia alebo zvoliť jeden z prednastavených motívov. V aplikácii sa nachádza zopár prednastavených piesní spolu s rôznymi témami. Samozrejme, používatelia môžu pridať vlastnú pieseň alebo vytvoriť vlastný motív a celú spomienku následne zdieľať s priateľmi a rodinou.

Ďalšou zaujímavou funkciou je ohodnotenie jednotlivých fotiek a videí vo Vašich spomienkach. Najvyššie ohodnotené spomienky budú vo vytvorenou videu uprednostnené a bude sa na ne klásť väčší dôraz. V aplikácii sa nachádza aj editor spomienok, cez ktorý môžete Vaše spomienky upravovať aj ručne.

Používatelia môžu vytvárať z fotografií a videí obsah pre zmiešanú realitu. Aplikácia podporuje vkladanie 3D objektov do fotiek a videí, ktoré následne môžete pridať do spomienok. Pre stiahnutie aplikácie Fotografie kliknite na odkaz nižšie.

TIP  Microsoft spája sily s AMD. Ich cieľom je vytvorenie dokonalej cloudovej gamingovej služby

Zdroj: Jan Rajnoha

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+
Tagy
Ukáž viac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu