Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Aplikácia Fotografie dostala ďalšiu veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Aplikácie Fotografie v operačnom systéme Windows 10 včera obdržala ďalšiu aktualizáciu, ktorá prináša množstvo noviniek. Aktualizácia prináša integráciu vyhľadávača Bing priamo do aplikácie, vďaka ktorému dokážete rýchlo a bezproblémovo vyhľadávať fotografie z internetu. Nová verzia aplikácie je dostupná pre všetkých používateľov v production ringu a prichádza s označením 2017.35071.16410.0.

V aplikácii okrem nového Bing vyhľadávača nájdete aj ďalšie typy pier, opravy chýb a vylepšenia. Integrované vyhľadávanie obrázkov v prehliadači Bing je celkom zaujímavé, no nie každý používateľ túto funkciu na plno využije. Nejedná sa o nič revolučné a ide iba o klasický vyhľadávač tak ako v internetovom prehliadači, no niekomu integrovaný vyhľadávač môže uľahčiť prácu pri hľadaní fotografií.

Zdroj: windowslatest.com

Žiaľbohu máme pre Vás až dve smutné správy. Najnovšia aktualizácia sa netýka zariadení s operačným systémom a druhá zlá správa je, že integrovaný vyhľadávač Bing zrejme nieje dostupný v našom regióne. Pre jeho integráciu v aplikácií si zrejme budete musieť ručne zmeniť región.

Zdroj: windowslatest.com

Najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Fotografie si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: windowslatest.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu