AplikácieNovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Aplikácia Filmy a TV programy obdržala veľkú aktualizáciu. Dočkali sme sa integrácie Fotografií a nových funkcií

Microsoft počas včerajšieho dňa do obehu vypustil aktualizáciu aplikácie Filmy a TV programy. Aktualizácia je dostupná ako na smartfónoch, tak aj na desktopovej verzií operačného systému Windows 10. Číslo verzie aplikácie sa vďaka aktualizácii zvýšilo na 10.17102.12311.0. Momentálne je dostupná iba pre Insiderov zahrnutých v okruhu Fast Ring, no medzi normálnych používateľov by sa mala dostať čoskoro.

Zmenami prešli niektoré funkcie a dočkali sme sa aj naozaj nevýrazných vizuálnych zmien v aplikácií. Samozrejmosťou je odstránenie niektorých chýb a vylepšenie výkonu samotnej aplikácie. Poďme sa ale pozrieť na tie hlavné zmeny v aplikácií.

Integrácia aplikácie Fotografie a nové funkcie v aplikácií

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Do aplikácie bola konečne čiastočne integrovaná aj aplikácia Fotografie. Ďalšou novinkou v aplikácií Filmy a TV programy, je možnosť pozerať videá v spomalenom režime. Táto funkcia bola naozaj veľkým nedostatkom celej aplikácie. Ďalej sa do možností aplikácie dostalo nové tlačidlo, vďaka ktorému dokážete z videa urobiť screenshot, ktorý môžete prostredníctvom aplikácie Fotografie uložiť, alebo ho v tejto aplikácii ešte upraviť. Používatelia sa taktiež môžu tešiť na jednoduché možnosti orezania videa aj počas prehrávania. Smutnou správou však je, že niektoré funkcie zatiaľ nie sú dostupné na mobilnej platforme a Insideri si na ne budú musieť chvíľočku počkať.

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Ako sme už spomínali vyššie, aktualizácia je momentálne dostupná iba pre Windows 10 Fast Ring Insiderov. Aktualizácia sa Vám stiahne automaticky, no pokiaľ nechcete čakať, môžete si ju stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie. Ste Fast Ring Insider na Windows smartfóne? Dajte nám vedieť, ktoré funkcie ešte nie sú na mobilnej platforme dostupné.

Movies & TV
Movies & TV
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu