AplikácieNovinky

Aplikácia Facebook pre Windows 10 dostáva novú aktualizáciu, prináša podporu jump listov a nové funkcie

Do UWP aplikácie Facebook pre Windows 10 boli prostredníctvom najnovšej aktualizácie pridané nové funkcie, ktoré sme mohli zachytiť v predošlých beta verziách aplikácie Facebook. Číslo verzie aplikácie sa touto aktualizáciou zmení na 140.1118.22941.0 a najnovšiu verziu si samozrejme môžete stiahnuť priamo z obchodu Microsoft Store. Predstavme si ale nové funkcie, ktoré nám do aplikácie zavítali.

Zdroj: vlastný

Hlavnou zmenou v UWP aplikácií je podpora takzvaných jump listov, vďaka ktorým dokážete rýchlo a jednoducho bez otvorenia aplikácie pridať statusy, nahrávať fotky a videá, alebo dokonca začať živé vysielanie. Tieto „rýchle voľby“ nájdete v ponuke pri kliknutí pravým tlačidlom myši na samotnú aplikáciu.

Zdroj: vlastný

Samozrejme, aktualizácia prináša aj hŕstku menších, no podstatných zmien a opráv. V aplikácií bolo vylepšené vyhľadávanie kontaktov, stránok a skupín. Ďalej bol vylepšený prístup ku samotnej chatovacej aplikácii Messenger a na konci changelogu sa nachádza stará ošarpaná fráza – „Opravy chýb a ďalšie vylepšenia“. Aplikácia sa pomaly ale isto dostáva na vyššiu úroveň, no stále nepodporuje úplne všetky funkcie ako samotná stránka. Jednou z takýchto funkcií je aj možnosť výmeny osobného účtu za účet adminský (v prípade Facebook stránky) priamo pod príspevkami a fotkami. Používate aplikáciu Facebook na Vašom Windows 10 zariadení? Aké funkcie Vám v UWP aplikácii chýbajú? Dajte nám vedieť do komentárov.

Najnovšiu verziu aplikácie Facebook UWP si môžete stiahnuť aj prostredníctvom tlačidla nižšie.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook Inc
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu