Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Aplikácie | náhrada funkcie Amoled Glance vhodná pre vybrané smartfóny

Chýba vám na mobile Glance Screen? Máme pre vás riešenie, ktoré síce nie je plnohodnotnou náhradou, ale na druhej strane určite poteší viacerých majiteľov mobilných telefón, ktoré oficiálne nepodporujú Glance Screen a zároveň majú možnosť schovať trojicu softvérových tlačidiel Späť, Štart a Hľadať.

Reč je o aplikácii AMOLED Glance, ktorá je od slovenských vývojárov Manda.sk.  Aplikácia nie je vôbec zložitá a neobsahuje žiadne skryté poplatky ani nič podobné. AMOLED Glacne po spustení umožňuje navodiť stav podobný „uzamknutiu“ obrazovky (v skutočnosti obrazovku nezamkne, ale spustí aplikáciu), na ktorej vám dokáže zobraziť vybrané údaje ako je aktuálny čas a dátum. Aplikácia ďalej umožňuje meniť farby a typ písma zobrazených údajov a samozrejme podporuje živú dlaždicu.

Glance_Screen_Lumia_735

Hoci sa nejedná o plnohodnotnú náhradu funkcie Glance Screen vzhľadom na to, že chýbajú napr. notifikácie hovorov, správ,… alebo na telefónoch, ktoré nedisponujú možnosťou „schovania“ tlačidiel navigácie vám ostanú tlačidlá zapnuté, ale na druhej strane určite poteší majiteľov viacerých zariadení ako je napríklad Nokia Lumia 735, 730,..

Po kliknutí na QR kód budete presmerovaný do obchodu

TIP  Populárna aplikácia Concepts z iOS prichádza na Windows 10 platformu. Má ambíciu nahradiť nielen skicár, ale aj profesionálne editory | APLIKÁCIE

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu