Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

APACHE: Bojový vrtuľník

Screenshot z hry

Dnes vám prinášam mini recenziu hry APACHE (bojového vrtuľníka) ktorú budú  poznať hlavne staršie ročníky. Niektorí z vás ju určite už hrávali  na prvých počítačoch pod označením 4.8.6 čo je pomaly už 15-20 rokov dozadu (edit redakcia).

Je to parádny simulátor vrtuľníka kde plníte rôzne misie, väčšinou ničíte teroristov a ich bojové vozidlá. Hra má celkovo 15 misií ktoré sú do deviatej misie ľahké avšak už deviata misia je veľmi ťažká zatiaľ som ju nedokázal ani ja prejsť.

Grafická stránka hry je veľmi podarená v podstate sa jedna o 3D simulátor kde môžete využívať pohľad z vonku pretáčať prstami obraz alebo využiť pohľad priamo z kokpitu.

Screenshot z hry
Screenshot z hry

Ovládanie je realistické ako poznáte aj z iných vrtuľníkov: pedále na smer a páka na otáčky vrtule, samozrejme k dispozícii je aj autopilot čo udržuje výšku.

Screenshot z hry
Screenshot z hry

Hra ponúka 3 módy: misie, free flight v troch rôznych oblastiach Európa, Aljaška, a púšť.

Po splnení všetkých misií sa vám odomkne mód airshow. Toľko k tejto hre, hra je však platená ale neobsahuje už mikropladby.

PEKNÝ LET.

Za článok ďakujeme Jankovi Krásnemu, autorovi novinky

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu