Novinky

Angry Birds 2 na Windows zatiaľ nepríde

Možno ste postrehli, že spoločnosť Rovio plánuje do sveta 30 júla vypustiť svoje druhé pokračovanie Angry Birds 2, ak to môžeme takto nazvať.

(Pre tých, čo v živote túto hru nehrali alebo o nej ani nepočuli, je hlavnou úlohou strieľať nasrdených vtáčikov z gumipušky, pričom má každý inú schopnosť a zasiahnuť pri tom nepriateľské prasiatka.)

Žiaľ, čo sa týka Windows phone platformy, sa zatiaľ tohto titulu nedočkáme, ako avizoval Leadership tímu Rovio, Peter Vesterbacka. Na svojom twitteri potvrdil, že v súčasnosti je pravda, že na WP táto hra nepríde.

Angry birds 2

 

Rovio prišlo s Angry Birds do sveta už v roku 2009, avšak mobilná platforma Windows, sa dočkala až o 2 roky neskôr. Dúfajme, že pri tomto 2 pokračovaní, nebudeme musieť tak dlho čakať.

Čakanie si môžete spríjemniť niektorou zo širokej škály starších Angry Birds hier ako je napríklad originál Angry Birds, Bad Piggies, Angry Birds Stella, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Go, Angry Birds Epic, Angry Birds Rio, Angry Birds Space a Angry Birds Seasson.

Zdroj: Twitter.com, Windowscentral.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu