ANDROIDNovinky

Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Obľúbená platforma Android Auto, ktorá umožňuje náš smartfón veľmi jednoducho prepojiť s auotmobilom a získať bezpečné smart funkcie, získava od Google novú funkciu. Spoločnosť Google totiž na svojom fóre oznamuje príchod úplného zoznamu kontaktov, ktorý až doteraz nebol k dispozícii.

Google vo svojom vyhlásení hovorí, že od dnešného dňa, môžu používatelia Android Auto získať prístup k celému svojmu zoznamu kontaktov tým, že si otvoria ponuku na ľavej strane v rozhraní vytáčania hovoru.

Nová funkcia v Android Auto je dostupná už dnes

Do Android Auto tak pribudlo nová položka s názvom Kontakty. Tá umožní prehliadať svoj zoznam kontaktov bez obmedzení. Google však zároveň zdôrazňuje, že táto funkcia je funkčná iba vtedy, keď je vozidlo zastavené. Toto technické obmedzenie tak kladie dôraz na bezpečnosť, ktorý je za volantom nesmierne dôležitá.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube Android Authority

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu