NovinkyZariadenia

Alcatel POP 2 za 154$

Podobnú taktiku ako zvolilo HTC prináša aj spoločnosť Alcatel, ktorá bola jedným z popredných výrobcov mobilných telefónov svojho času. Alcatel po vzore HTC prináša na trh „dvojníka“ mobilu POP 2, avšak teraz ho bude poháňať operačný systém Windows Phone. Pozrite si bližšie špecifiká tohto nového zariadenia, ktoré by sa malo na americkom trhu objaviť už čoskoro.

Srdce telefónu tvorí 64-bitový procesor Snapdragon Snapdragon (prvý procesor s 64-bitovou architektúrou v mobiloch), veľkosť displeja je 4,5 palcov (rozlíšenie 480 x 854 pixelov). O plynule hranie hier sa bude starať grafický čip Adreno 306 GPU. Operačná pamäť dosahuje kapacitu 1 GB, ktorému sekunduje 8 GB úložného priestoru. Zadná kamera bude mať rozlíšenie 4MP a predná 3 MP. O výdrž telefónu sa bude starať 2000 mAh batéria.

Zdroj: phonearena.com

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu