Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Alcatel ponúkne zariadenie s troma OS

Podľa dostupných informácií má spoločnosť ALCATEL na nadchádzajúcej konferencií CES 2015 predstaviť zariadenie, na ktorom si budete môcť vybrať Vami preferovaný operačný systém. Na výber bude Android, Firefox OS, a Windows phone. Naviac si budete môcť zvoliť aj veľkosť zariadenia, a to konkrétne 3.5″ – vybavený 3G modulom, a 4″, 4.5″ a 5″ ktoré si poradia aj s LTE.

alcatel-pixi3-press

Zariadenie ponesie názov PIXI 3, a predstavené bude, ako sme už spomínali na podujatí CES 2015 ktoré bude prebiehať od 6 do 9 januára 2015 v Las Vegas. Ďalšie špecifikácie zariadenia, ani spôsob voľby medzi OS zatiaľ nepoznáme.

7 Komentáre
 1. Principal says

  Len škoda, že tie kompakt verzie od Sony sú dosť drahé a nie každý si ich môže dovoliť. Ja tiež čakám na kompaktný mobil s displejom do 4,3 ktorý sa výkonnostne vyrovná aspoň takej vlajkovej lodi, teda žiadne okresanie vlajkovej lodi ale vlajkový loď v kompaktnom tele.

 2. Principal says

  Ako som už aj ja písal tak nápad to je dobrý ale na obrázku tie zariadenia vyzerajú strašne lacno. Uvidíme na ich špecifiká. Ale Alcatel je Alcatel a nie každý si kúpi mobil od nich hlavne kvôli predsudkom k značke.

 3. Jakub Vrana says

  A pevne verím, že zariadenie bude dostupné aj pre Slovenský trh…a ak nie, bude sa dať určite objednať aj mimo oficiálne cesty

 4. Jakub Vrana says

  Bližšie informácie budú dostupné už na budúci týždeň na konferencií CES 2015. Tiež som zvedavý na bližšie špecifikácie zariadení, a tak isto aj na dielenské spracovanie. Najviac ma ale zaujíma, či to bude fungovať tak, že si kúpim zariadenie, a pri prvom zapnutí si vyberiem OS, alebo sa budem musieť rozhodnúť ešte pred kúpou. Každopádne si myslím, že toto bude mať úspech, a že týmto smerom sa to bude uberať pri všetkých zariadeniach. Podobne ako keď si kúpime OS, a môžeme si tam nahrať Windows, Linux atď…

 5. Daniel says

  konečne možnosť výberu, ktorú zákazníci požadovali už dávno, ale “známe” značky asi neboli schopné dať zákazníkom to čo chcú dúfam, že tento trend sa rozšíri aj do vyšších tried (SONY s tým už z časti začalo – vlajková loď a jej kompakt verzia)

 6. Principal says

  Výborný nápad každý si bude môcť vybrať ktorý operačný systém mu vyhovuje a zvoliť si aj veľkosť mobilu. Ako hovorím super nápad, len škoda že to robí alcatel. Nechápem prečo to nenapadlo niekoho iného a už skôr.

 7. lucia says

  A na Slovensku budi dostupne? Viete to zistit? Ja som si aj chcl kupoz novy mobil mam galaxy ace 2 a chcem zmenu a jedina dostupna je windows phone

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu