NovinkyŠPEKULÁCIE

Alcatel OneTouch Fierce XL, nový Windows telefón na obzore

Francúzska spoločnosť Alcatel už viackrát avizovala, že pripravuje pre svojich zákazníkov mobilný telefón, ktorý by mal byť poháňaný operačným systémom Windows, ale ako to mnohokrát býva zvykom, „skutek utek“, ale podľa najnovších informácií pochádzajúcich od jedného z najspoľahlivejších blogerov @evLeaks, Evan-a Blass-a by sme sa ho mohli dočkať už v priebehu decembra tohto roka.

evan_blass_alcatel

Evan Blass, ktorý priniesol ako prvý informácie napríklad o chystanej Lumii 640, 950 a ďalších zariadeniach, dnes vypustil informáciu ohľadne pripravovaného Windows zariadenia z dielne Alcatel-u, ktoré nesie názov Alcatel OneTouch Fierce XL, ktoré by malo mať podľa popisu vyššie 5,5“ palcový predný displej, 2 GB operačnej RAM pamäte, ktorej bude sekundovať 16 GB úložného priestoru, 8 MP / 2 MP fotoaparát, 2500 mAh batéria, slot pre microSD kartu, HDV a VoLTE.

Zdroj: Twitter Evan-a Blass-a via WMpowerusers.com

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu