NovinkyŠPEKULÁCIE

Alcatel pripravuje “vlajkovú loď” Idol Pro 4

Len pred pár dňami sa do obehu dostalo nové Windows 10 Mobile zariadenie od spoločnosti Alcatel, OneTouch Fiere CL, ktoré je primárne určené pre stredne náročných používateľov.

Avšak predstavením tohto zariadenia Alcatel na poli s Windows telefónmi nekončí, dnes sa totiž objavili na internete nové informácie, ktoré priniesol exkluzívne portál WMPU o plánoch tejto francúzskej spoločnosti. V rozhovore s viceprezidentom Alcatelu pre región Severnej Ameriky Steve Cistulli padlo viacero slov o novo chystanom zariadení Idol Pro 4, ktoré by malo patriť do kategórie vyššej triedy. Konkrétne srdce tohto zariadenia údajne by mal tvoriť procesor Snapdragon 820, vďaka ktorému bude toto zariadenie disponovať funkcionalitou Continuum, dočkať by sme sa mali aj FULL HD rozlíšenia a RAM pamäte s minimálnou kapacitou 2 GB. 

Spomínané zariadenie by malo byť primárne určené opäť pre americký trh, avšak či sa dostane oneskorene aj do našich končín ostáva nateraz pod rúškom neznámeho.

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu