NovinkyWindows 10

Build 10130 (Windows 10 TP) je dostupný pre používateľov Slow ring-u (PC verzia)

Microsoft začiatkom mesiaca povedal, že build 10130 je „dobrým kandidátom“ pre uvoľnenie aktualizácie pre Slow ring, ale najprv chcel monitorovať feedback od používateľov, ešte predtým ako ho oficiálne vypustí do obehu, čo bol jeden z hlavných dôvodov prečo používatelia Slow ring-u aktualizáciu nedostali hneď.

Od dnes, je táto aktualizácia dostupná už aj pre používateľov Slow ring-u a podľa slow Gabe Aul-a, hlavy programu Windows Insider, „boli opravené viaceré hlavné problémy, ktoré boli nahlásené…“. Konkrétne sa jedná o nasledovne problémy:

  • Problém týkajúci sa kliknutí na Taskbar (KB3070365)
  • Problém týkajúci sa prehrávania zvukov po aktualizácii softwaru, ktorý sa prejavoval u väčšieho množstva zvukových kariet (KB3069069, KB3070982)
  • Problém týkajúci sa detekcie novej aktualizácie softwaru (KB3070677). (pozn. redakcie: V prípade ak vám neprišla aktualizácia odporúčame vám ju vyhľadať ručne. Totiž táto chyba bola odstránená až v dnešnej aktualizácii, ktorú ste nemuseli zachytiť.)

Microsoft ďalej upozornil na to, že v prípade aktualizácie softwaru vám môže vyskočiť chyba 0x80246017, ktorá vám neumožní aktualizovať váš systém. Microsoft v tomto prípade  odporúča stiahnuť ISO a prostredníctvom neho aktualizovať váš súčasný software

Do pozornosti vám ešte dávame článok z pred dvoch dní „Ďalšia aktualizácia pre Windows 10 TP príde do 2 až 3 dní„,  týkajúci sa aktualizácie aj pre mobilnú verziu Windows-u 10 TP, ktorej by sme sa mohli dočkať už dnes alebo zajtra.

Zdroj: Neowin.net

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu