NovinkyWindows 10 Mobile

Bol uvoľnený nový build (10.0.10586.63) pre Windows 10 Mobile

Ako už z názvu článku plynie, Microsoft uvoľnil pred pár chvíľami nový build pre Windows 10 Mobile (Technical Preview), s poradovým číslom 63. Aktualizácia je dostupná pre členov programu Windows Insider (Fast Ring).

aktualizácia Windows 10 Mobile -  build 10.0.10586.63
aktualizácia Windows 10 Mobile – build 10.0.10586.63

Avšak ak čakáte v novom builde prelomové novinky, tak vás budeme musieť sklamať. Podľa slov Gabriela Aula „…robíme cielené zmeny aby sme opravili špecifické problémy s mobilom “, teda inými slovami sa  jedná iba o systémové vylepšenia operačného systému.

Microsoft týmto krokom určite poteší viacerých používateľov programu Windows Insider, keďže podľa slov tisícok užívateľom z celého sveta sa Windows 10 Mobile nespráva „rovnako“ na každom zariadení. Pevne veríme, že táto aktualizácia prinesie lepšiu optimalizáciu a aj na vašu Lumiu.

Dajte nám vedieť či ste si všimli nejaké zmeny po aktualizácii.

 

TIP  Jeden z najočakávanejších smartfónov toho roka OnePlus 6T dostane do vienka funkciu, ktorú mu budú závidieť viaceré súčasné vlajkové lode
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu