Windows 10

Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu

Patríte medzi používateľov Windows Insider Fast Ring? Ak ste si odpovedali kladne, máme pre vás dobrú správu, Microsoft uvoľnil aktualizáciu „Redstone“ pre členov Fast Ringu, aktualizácia nadväzuje na predošlú aktualizáciu Treshold.

V prípade ak vám nevyskočilo okokno na aktualizáciu samo, vyvoláte ju cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows Update.

Avšak ak ste sa tešili ako my na nové funkcionality, ktoré boli v súvislosti s aktualizáciou Redstone spomínané tak vás budeme musieť sklamať, nenájdete ich tam. Microsoft na margo tejto situácie sa na svojom blogu vyjadril nasledovne:

“V tomto builde neuvidíte zatiaľ veľké badateľné zmeny alebo nové vlastnosti. Práve teraz, sa náš tím sústreďuje na vylepšovanie založenom na spätnej väzbe získanom z Novembri. Výsledkom toho je niekoľko zmien, ktoré pôjdu von cez kumulatívny update cez Windows aktualizácie na vaše PC bežiace pod Windows 10. Taktiež pracujeme na niektorých štrukturálnych vylepšeniach na OneCore, čo je zdieľané jadro pre PC, tablety, loT, HoloLens a Xbox aby fungovali efektívnejšie. Robíme nejaké úpravy kódu a ďalšie inžinierske práce aby sme sa uistili, že OneCore je optimálne navrhnutý pre uvoľňovanie nových funkcií a vylepšení v budúcom roku.

Ak by ste nám chceli pomôcť, spätnú väzbu nám môžete dať cez Windows Feedback app.”

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Aké funkcie a aplikácie zmiznú z Windowsu 10 po aktualizácii October 2018 Update?
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu