Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype mali by ste ju aktualizovať. Od dnes už totiž nie je podporovaná

Zdroj: vlastný

Ak používate staršiu verziu aplikácie Skype on Windows tak by ste ju mali čo najskôr aktualizovať, Microsoft totiž  od dnešného dňa vypína podporu pre vybrané verzie aplikácie. Znamená to, že  používatelia sa tak nebudú môcť prihlásiť do starších verzií aplikácií.

Opatrenie sa konkrétne týka používateľov operačných systémov Windows Phone 8, Windows phone 8.1, Messaging aplikácie pre Windows 10 Mobile a Windows RT.

Zdroj: vlastný

Na prvý pohľad sa môže zdať táto správa ak katastrofická, ale netreba zabudnúť na to, že spoločnosť pracuje na úplne nových verziách aplikácie s moderným dizajnom. Ich prvé verzie sa už objavili na platformách Android a iOS pričom pre Windows by mala prísť neskôr, ešte v rámci tohto roka. Najnovšiu verziu aplikácie stiahnete tu.

Zdroj: vlastný

TIP  OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Huawei Mate 20 Pro dostane do vienka batériu, ktorú mu bude konkurencia závidieť

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu